RS- 310

Шифра : LUJ25-1-1-1

моторПР 300
тип на моторедноцилиндричен 4тактен, воздушно ладење два вентили
акумулатор12V 6.5ah
отвор Х удар(mm)75х61.4
компресија9,29:1
макс моќ16/8000
макс вртеж22/6000
палењеCDI
стартелектричен систем
менувачдва степени, 6 брзини 1-N-2-3-4-5-6
преден амортизерСпортско подесување, хидраулично прилагодлив, предно потпирање.(долна цевка на амортизери + пумпа за диск сопирачка интегрирана поддршка)
заден амортизерСпортско подесување, хидраулично прилагодлив, задно потпирање( со амортизирачка рокерска рака)
структура на шасијачелик со висока јачина, спортска шасија
предна гума110/70-17
задна гума140/70-17
светла и додатна орпемалед(на вртење се уклучуваат поединечни светла), дигитална киломтрежа, блутот, усб
должина2100х870х1400
Производот е достапен во Охрид
Редовна цена
165.435 ден.
 
Цените се со пресметан ДДВ.