Мени

TRUVA 150 – 18

Категории:
,
Достапни бои:

Кочница:

Кубикажа:

Ладење:

Стартер:

Резервоар:

Предна гума:

погледни ги сите детали

Цена

43,050.00ден

Количина

- +

Вкупно

43,050.00ден

0 мислења

Спореди

Нема на залиха

НЕМА ЗАЛИХА

Дополнителни информации

Достапни бои

Кочница

Кубикажа

Ладење

Стартер

Резервоар

Предна гума

Задна гума

Тежина

Коментари (0)

Биди прв да дадеш мислење за “TRUVA 150 – 18”

  • Нема мислења сеуште.

Enquire about TRUVA 150 – 18

Поднеси барање за производ
Messenger icon
Испрати порака преку Messenger апликација