Мени

KEEWAY X-BLADE 50

 • 833861068
 • 833861085
 • 833861098
 • 833861112
 • 833861127
 • 833861140
 • 833861153
 • 833861160
 • 615674457
 • 615674455
 • 615674456
 • 833861068
 • 833861085
 • 833861098
 • 833861112
 • 833861127
 • 833861140
 • 833861153
 • 833861160
 • 615674457
 • 615674455
 • 615674456

Опис

Спортски, конкурентен и силен карактер. Keeway X Blade е скутер баран од страна на динамични купувачи. Атрактивниот изглед, силно потсетува на... прочитај повеќе
Категории:
,
Достапни бои:

,

Кочница:

Кубикажа:

Ладење:

Максимална Брзина:

Стартер:

Резервоар:

погледни ги сите детали

Цена

83,025.00ден

Количина

- +

Вкупно

83,025.00ден

0 мислења

Спореди

Нема на залиха

НЕМА ЗАЛИХА

Опис

Спортски, конкурентен и силен карактер.

Keeway X Blade е скутер баран од страна на динамични купувачи.

Атрактивниот изглед, силно потсетува на тркачки моторцикал,алуминиумските тркала
и кормило напрavija X Blade скутерот да е најмногу сакан од младите возачи.

Дополнителни информации

Достапни бои

,

Кочница

Кубикажа

Ладење

Максимална Брзина

Стартер

Резервоар

Предна гума

Задна гума

Тежина

Коментари (0)

Биди прв да дадеш мислење за “KEEWAY X-BLADE 50”

 • Нема мислења сеуште.

Enquire about KEEWAY X-BLADE 50

Поднеси барање за производ
Messenger icon
Испрати порака преку Messenger апликација