Мени

JONWAY 50 – 28

  • 616220725
  • 616220726
  • 616220725
  • 616220726

Цена

62,730.00ден

Количина

- +

Вкупно

62,730.00ден

0 мислења

Спореди

- +

Пишувај ни

Дополнителни информации

Достапни бои

Кочница

Кубикажа

Ладење

Стартер

Резервоар

Предна гума

Задна гума

Тежина

Коментари (0)

Биди прв да дадеш мислење за “JONWAY 50 – 28”

  • Нема мислења сеуште.

Enquire about JONWAY 50 - 28

Поднеси барање за производ
Messenger icon
Испрати порака преку Messenger апликација