Мени

Jonway 150 T – 4

Категории:
,
Кочница:

Кубикажа:

Ладење:

Максимална Брзина:

Стартер:

Резервоар:

Предна гума:

погледни ги сите детали

Цена

36,900.00ден

Количина

- +

Вкупно

36,900.00ден

0 мислења

Спореди

Нема на залиха

НЕМА ЗАЛИХА

Дополнителни информации

Кочница

Кубикажа

Ладење

Максимална Брзина

Стартер

Резервоар

Предна гума

Задна гума

Тежина

Коментари (0)

Биди прв да дадеш мислење за “Jonway 150 T – 4”

  • Нема мислења сеуште.

Enquire about Jonway 150 T – 4

Поднеси барање за производ
Messenger icon
Испрати порака преку Messenger апликација