Мени

ITALJET DRAGON STRIKER

 • 834459183
 • 834459172
 • 834459165
 • 615713084
 • 834459203
 • 834459214
 • 834459192
 • 834459221
 • 834484089
 • 834459183
 • 834459172
 • 834459165
 • 615713084
 • 834459203
 • 834459214
 • 834459192
 • 834459221
 • 834484089

Цена

73,725.00ден 67,650.00ден

Количина

- +

Вкупно

73,725.00ден 67,650.00ден

0 мислења

Спореди

- +

Пишувај ни

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

Дополнителни информации

Достапни бои

,

Кочница

Кубикажа

Ладење

Стартер

Резервоар

Предна гума

Задна гума

Тежина

Коментари (0)

Биди прв да дадеш мислење за “ITALJET DRAGON STRIKER”

 • Нема мислења сеуште.

Enquire about ITALJET DRAGON STRIKER

Поднеси барање за производ
Messenger icon
Испрати порака преку Messenger апликација