Мени

Italjet Dragon GE

  • 615713414
  • 615713414
Категории:
,
Достапни бои:

,

Кочница:

Кубикажа:

Ладење:

Стартер:

Резервоар:

Предна гума:

погледни ги сите детали

Цена

67,650.00ден

Количина

- +

Вкупно

67,650.00ден

0 мислења

Спореди

Нема на залиха

Дополнителни информации

Достапни бои

,

Кочница

Кубикажа

Ладење

Стартер

Резервоар

Предна гума

Задна гума

Тежина

Коментари (0)

Биди прв да дадеш мислење за “Italjet Dragon GE”

  • Нема мислења сеуште.

Enquire about Italjet Dragon GE

Поднеси барање за производ
Messenger icon
Испрати порака преку Messenger апликација