Мени

ILBELLO 50

 • 761768600
 • 758163101
 • 758011555
 • 758011546
 • 758011533
 • 758011526
 • 758011515
 • 761768600
 • 758163101
 • 758011555
 • 758011546
 • 758011533
 • 758011526
 • 758011515

Опис

Со конфигурација која ги задоволува потребите за функционално движење низ градските гужви, атрактивниот скутер заведува со својот ретро дизајн со... прочитај повеќе

Цена

59,735.00ден

Количина

- +

Вкупно

59,735.00ден

0 мислења

Спореди

- +

Пишувај ни

Опис

Со конфигурација која ги задоволува потребите за функционално движење низ градските гужви, атрактивниот скутер заведува со својот ретро дизајн со кој се вклопува во еден посебен сегмент кој никогаш не излегува од мода. Италијанскиот стил е инспирација за името на прекрасниот скутер со мотор чија работна зафатнина е 49cm кубни, а во себе носи напредна технологија која испорачува импресивни перформанси и посакувана економичност која купувачите посебно ја ценат во овој дел од понудата на скутери.

Дополнителни информации

Достапни бои

, ,

Кочница

Кубикажа

Ладење

Стартер

Резервоар

Предна гума

Задна гума

Тежина

Коментари (0)

Биди прв да дадеш мислење за “ILBELLO 50”

 • Нема мислења сеуште.

Enquire about ILBELLO 50

Поднеси барање за производ
Messenger icon
Испрати порака преку Messenger апликација