Мени

GARELLI XO 50

  • 615848733
  • 615848734
  • 615848735
  • 615848733
  • 615848734
  • 615848735

Опис

Секој може да биде импресиониран од агресивниот дизајн на Garelli XO 50 за разлика од било што друго. Втората точка... прочитај повеќе
Категории:
,
Достапни бои:

Кочница:

Кубикажа:

Ладење:

Стартер:

Резервоар:

Предна гума:

погледни ги сите детали

Цена

73,800.00ден

Количина

- +

Вкупно

73,800.00ден

0 мислења

Спореди

- +

Пишувај ни

Опис

Секој може да биде импресиониран од агресивниот дизајн на Garelli XO 50 за разлика од било што друго. Втората точка е впечатливата изработка на скутерот. Вклопувањето на маските е беспрекорно, квалитетот на материјалите е на високо ниво. Димензиите го прават да биде компактен, исто така, за 50сс скутер доаѓа со седиште XO кое е удобно за две возрасни лица,бидејќи дизајнерите ја искористиле ергономијата на дизајнот.

Дополнителни информации

Достапни бои

Кочница

Кубикажа

Ладење

Стартер

Резервоар

Предна гума

Задна гума

Тежина

Коментари (0)

Биди прв да дадеш мислење за “GARELLI XO 50”

  • Нема мислења сеуште.

Enquire about GARELLI XO 50

Поднеси барање за производ
Messenger icon
Испрати порака преку Messenger апликација