Мени

GARELLI GSP 50

  • 615713759
  • 615713760
  • 615713759
  • 615713760

Опис

Одличен дизајн , доминантен изглед со остри линии и докажан квалитет по што е познат на европските пазари. прочитај повеќе
Категории:
,
Достапни бои:

Кочница:

Кубикажа:

Ладење:

Стартер:

Резервоар:

Предна гума:

погледни ги сите детали

Цена

83,025.00ден 76,875.00ден

Количина

- +

Вкупно

83,025.00ден 76,875.00ден

0 мислења

Спореди

- +

Пишувај ни

НА ПОПУСТ

Опис

Одличен дизајн , доминантен изглед со остри линии и докажан квалитет по што е познат на европските пазари.

Дополнителни информации

Достапни бои

Кочница

Кубикажа

Ладење

Стартер

Резервоар

Предна гума

Задна гума

Тежина

Коментари (0)

Биди прв да дадеш мислење за “GARELLI GSP 50”

  • Нема мислења сеуште.

Enquire about GARELLI GSP 50

Поднеси барање за производ
Messenger icon
Испрати порака преку Messenger апликација