Мени

GARELLI GSP 50 RACE

 • 615848293
 • 615848294
 • 615848295
 • 615848296
 • 615848299
 • 615848300
 • 615848301
 • 615848293
 • 615848294
 • 615848295
 • 615848296
 • 615848299
 • 615848300
 • 615848301

Опис

Новиот модел збогатен со GIANNELLI резонантен издувен систем со кој ги подобрува своите перформанси во забрзување, како и максимална брзина. прочитај повеќе
Категории:
,
Достапни бои:

Кочница:

Кубикажа:

Ладење:

Максимална Брзина:

Стартер:

Резервоар:

погледни ги сите детали

Цена

83,025.00ден

Количина

- +

Вкупно

83,025.00ден

0 мислења

Спореди

- +

Пишувај ни

Опис

Новиот модел збогатен со GIANNELLI резонантен издувен систем со кој ги подобрува своите перформанси во забрзување, како и максимална брзина.

Дополнителни информации

Достапни бои

Кочница

Кубикажа

Ладење

Максимална Брзина

Стартер

Резервоар

Предна гума

Задна гума

Коментари (0)

Биди прв да дадеш мислење за “GARELLI GSP 50 RACE”

 • Нема мислења сеуште.

Enquire about GARELLI GSP 50 RACE

Поднеси барање за производ
Messenger icon
Испрати порака преку Messenger апликација