Мени

BAOTIAN 50 – 28C

  • 616253224
  • 616253226
  • 616253227
  • 616253224
  • 616253226
  • 616253227
Категории:
,
Достапни бои:

Кочница:

Кубикажа:

Ладење:

Стартер:

Предна гума:

Задна гума:

погледни ги сите детали

Цена

92,250.00ден 79,950.00ден

Количина

- +

Вкупно

92,250.00ден 79,950.00ден

0 мислења

Спореди

- +

Пишувај ни

НА ПОПУСТ

Дополнителни информации

Достапни бои

Кочница

Кубикажа

Ладење

Стартер

Предна гума

Задна гума

Коментари (0)

Биди прв да дадеш мислење за “BAOTIAN 50 – 28C”

  • Нема мислења сеуште.

Enquire about BAOTIAN 50 - 28C

Поднеси барање за производ
Messenger icon
Испрати порака преку Messenger апликација