Мени

BAOTIAN 50 28C (GE)

  • 616272140
  • 616272142
  • 616272144
  • 616272143
  • 616272140
  • 616272142
  • 616272144
  • 616272143
Категории:
,
Достапни бои:

Кочница:

Кубикажа:

Ладење:

Стартер:

Предна гума:

Задна гума:

погледни ги сите детали

Цена

86,100.00ден

Количина

- +

Вкупно

86,100.00ден

0 мислења

Спореди

- +

Пишувај ни

Дополнителни информации

Достапни бои

Кочница

Кубикажа

Ладење

Стартер

Предна гума

Задна гума

Тежина

Коментари (0)

Биди прв да дадеш мислење за “BAOTIAN 50 28C (GE)”

  • Нема мислења сеуште.

Enquire about BAOTIAN 50 28C (GE)

Поднеси барање за производ
Messenger icon
Испрати порака преку Messenger апликација