JONWAY - 150 - 2

Шифра : EPCFO

Целосно автоматска трансмисија (Just Gas and Go), предната рачна сопирачка и хидрауличните сопирачки на задните тркала, го прават ова ATV безбедно и брзо. Докажаниот 4 тактен мотор од 150cc GY6 значи дека нема потреба од мешање на масло со бензин и нуди широк спектар на достапни делови за замена и перформанси! Независното предно сопирање со прилагодливи амортизери исполнети со минерално масло ги намалува ударите и овозможува одлично ракување и удобно возење. Електричен старт, резервна курбла на левата страна, и цврсти предни и задни рамења. Поголемата рамка го прави овој Jonway 150 ATV-2 одличен избор за секој тинејџер или дури и возрасен возач.
Производот е достапен во Охрид
Редовна цена
107.010 ден.
Достапен на 24 рати
Цените се со пресметан ДДВ.