Мени

YX 300 ENDURO

Категории:
,
Јачина:

Достапни бои:

,

Кочница:

Ладење:

Максимална Брзина:

Стартер:

погледни ги сите детали

Цена

129,150.00ден

Количина

- +

Вкупно

129,150.00ден

0 мислења

Спореди

- +

Пишувај ни

Дополнителни информации

Јачина

Достапни бои

,

Кочница

Ладење

Максимална Брзина

Стартер

Коментари (0)

Биди прв да дадеш мислење за “YX 300 ENDURO”

  • Нема мислења сеуште.

Enquire about YX 300 ENDURO

Поднеси барање за производ
Messenger icon
Испрати порака преку Messenger апликација