Мени

LIFAN 250 GY-7

Категорија:
Акумулатор:

Јачина:

Достапни бои:

Кочница:

Кубикажа:

Ладење:

Максимална Брзина:

погледни ги сите детали

Цена

92,250.00ден

Количина

- +

Вкупно

92,250.00ден

0 мислења

Спореди

- +

Пишувај ни

Дополнителни информации

Акумулатор

Јачина

Достапни бои

Кочница

Кубикажа

Ладење

Максимална Брзина

Стартер

Тежина

Коментари (0)

Биди прв да дадеш мислење за “LIFAN 250 GY-7”

  • Нема мислења сеуште.

Enquire about LIFAN 250 GY-7

Поднеси барање за производ
Messenger icon
Испрати порака преку Messenger апликација