Мени

JONWAY – 150 – 2

Опис

Целосно автоматска трансмисија (Just Gas and Go), предната рачна сопирачка и хидрауличните сопирачки на задните тркала, го прават ова ATV... прочитај повеќе
Категории:
,
Акумулатор:

Јачина:

Достапни бои:

,

Кочница:

Кубикажа:

Ладење:

Стартер:

погледни ги сите детали

Цена

107,010.00ден

Количина

- +

Вкупно

107,010.00ден

0 мислења

Спореди

- +

Пишувај ни

Опис

Целосно автоматска трансмисија (Just Gas and Go), предната рачна сопирачка и хидрауличните сопирачки на задните тркала, го прават ова ATV безбедно и брзо. Докажаниот 4 тактен мотор од 150cc GY6 значи дека нема потреба од мешање на масло со бензин и нуди широк спектар на достапни делови за замена и перформанси! Независното предно сопирање со прилагодливи амортизери исполнети со минерално масло ги намалува ударите и овозможува одлично ракување и удобно возење. Електричен старт, резервна курбла на левата страна, и цврсти предни и задни рамења. Поголемата рамка го прави овој Jonway 150 ATV-2 одличен избор за секој тинејџер или дури и возрасен возач.

Дополнителни информации

Акумулатор

Јачина

Достапни бои

,

Кочница

Кубикажа

Ладење

Стартер

Коментари (0)

Биди прв да дадеш мислење за “JONWAY – 150 – 2”

  • Нема мислења сеуште.

Enquire about JONWAY - 150 - 2

Поднеси барање за производ
Messenger icon
Испрати порака преку Messenger апликација