Мени

CFMOTO 625B

Категорија:
Бренд:
ATV, CFMOTO
Акумулатор:

Јачина:

Достапни бои:

,

Кочница:

Кубикажа:

Ладење:

погледни ги сите детали

Цена

399,750.00ден

Количина

- +

Вкупно

399,750.00ден

1 мислења

Спореди

- +

Пишувај ни

Дополнителни информации

Акумулатор

Јачина

Достапни бои

,

Кочница

Кубикажа

Ладење

Стартер

Тежина

Максимална Брзина

Коментари (1)

Додади Мислење

  • Супер мотор

Enquire about CFMOTO 625B

Поднеси барање за производ
Messenger icon
Испрати порака преку Messenger апликација